-------------------------------------
Witam na stronie Bydgoskiej Szkoły Jazdy T&T

Prawo jazdy zdaje się być czymś niezbędnym, daje niezależność, poczucie swobody, a przede wszystkim jest wymagane przez pracodawców. W dzisiejszych czasach jest to dokument, który zdaje się być tak samo potrzebny jak dowód osobisty.

Bydgoska Szkoła Jazdy T&T istnieje od 1993 roku. Przez tych dobrych kilkanaście lat staramy się dostosowywać do wymogów, jakie stawiają przed przyszłymi kierowcami zmieniające się przepisy.

Obecnie szkolimy kandydatów na kierowców w zakresie kategorii B, czyli ogólnie mówiąc przyszłych kierowców samochodów osobowych oraz kategorii A czyli motocyklistów.

Szkolenie odbywa się na najwyższym poziomie. Wskaźnik zdawalności naszych kursantów jest znacznie wyższy niż średnia na egzaminie państwowym! Jest to zasługa kadry - instruktorów, którzy są do Waszej dyspozycji oraz od sposobu szkolenia, podczas którego wykorzystywana jest m.in. szeroka gama środków dydaktycznych.
Oprócz pełnych kursów na prawo jazdy, prowadzimy również doszkalanie, czyli istnieje możliwość podnoszenia swoich umiejętności lub ewentualnie skorygowania błędów w przypadku egzaminów poprawkowych.

Bydgoska Szkoła Jazdy T&T mieści się na przeciw Multikina (mapa). Tutaj mamy biuro oraz sale wykładową. Dogodny dojazd autobusem 60, 61, 62, 71, 79 oraz tramwajem 3 i 8 sprawiają, że kształcą się u nas kandydaci na kierowców z całej Bydgoszczy.

Tak więc serdecznie zapraszam. Obiecuję, że dołożymy wszelkich starań, aby droga do upragnionego prawa jazdy, była w miarę szybka i bezbolesna. Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami.