Aktualno¶ci
-------------------------------------
NOWY DESIGN
Za spraw± twórcy serwisu 052.pl powstał nowy wygl±d naszej strony. Premiera odbyła się 27 stycznia 2006 roku. Mamy nadzieję, że Wam się podoba ta zmiana.

ZMIANY PRZEPISÓW
Od 10 stycznia 2006r. zmieniły się po raz kolejny przepisy dotycz±ce szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kieruj±cych pojazdami.

TERMINY SZKOLEŃ
Szkolenia rozpoczynamy co dwa tygodnie, w poniedziałki o godz. 16.00. Konkretne daty rozpoczęcia kursów można uzyskać pod numerem tel. (052)321-31-04. Najczę¶ciej zajęcia teoretyczne odbywaj± się codziennie od 16.00 do 18.00. Jazdy praktyczne odbywaj± się według umowy miedzy kursantem, a instruktorem.

PRZYDATNE LINKI
www.mi.gov.pl - Ministerstwo Infrastruktury - instytucja, która odpowiada m.in. za to co się dzieje na drogach, tutaj ustala się zasady według, których odbywa się szkolenie i egzamin na prawo jazdy - warto zajrzeć, aby na bież±co ¶ledzić zmiany w przepisach.
www.kodeksdrogowy.com.pl - dokładny tekst ustawy, która reguluje ruch na drodze.
www.word.bydgoszcz.pl - tutaj każdy z Was zgłosi się po ukończeniu kursu w Bydgoskiej Szkole Jazdy T&T, panowie egzaminatorzy potwierdz± Wasze umiejętno¶ci do prowadzenia pojazdów. Tutaj też możesz sprawdzić jak czynne jest biuro obsługi klienta itp.
https://www.kierowca.pwpw.pl - tutaj możecie sprawdzić po zdaniu egzaminu co dzieje się z waszym prawkiem.